КЗ "Верхівцевський будинок дітей та юнацтва"

Будинок дітей та юнацтва

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
                  "ВЕРХІВЦЕВСЬКИЙ БУДИНОК ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА"                 Верхівцевської міської ради"

Модель позашкільного закладу складена таким чином, що «Будинок дітей та юнацтва» є соціально-адаптованою установою, в якій створені всі необхідні умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку вихованців.

Наше кредо:

Знайти, підтримати, розвинути в дитині здібності, закласти механізми соціалізації особистості.

Основні пріоритети:

-         виховання громадянина України;

-         формування життєвої позиції дітей;

-         удосконалення системи пошуку, розвитку та підтримки здібних та обдарованих гуртківців.

Девіз:«Лише прекрасне буде радісне, вічне і цінне у всі часи.»

О. Уальд

Мета:Створення умов для творчого розвитку особистості дитини в сучасних умовах.

Девіз: Досконалість музики і душі — наша досконалість!

Мета: Створення оптимальних умов для творчого розвитку особистості засобами духового оркестру, пізнання кращих зразків вітчизняної та світової музичної культури.

Девіз:  «Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути»

Мета: Створити умови для розвитку природних та творчих здібностей і особових якостей дітей .

Девіз: Нам допоможуть нитка з голкою, щоб створити

іграшку, а дружба допоможе вкласти в неї душу.

Мета: Навчити виготовляти іграшки з різних

видів матеріалів.

Девіз: «У досконалості немає меж».

Мета: Навчити дітей виготовляти різноманітні вироби з  бісеру, розвивати фантазію та наполегливість, виховувати    почуття любові до прекрасного.

Девіз: «Ми творимо і створюємо, разом вишиваєм, дружно, весело живем та вчитися бажаєм».

Мета: Виховувати любов до прекрасного, гармонійне та естетичне сприйняття світу. Розвивати творчі здібності і фантазію, бажання передавати у виробах почуття до навколишнього світу.

Девиз: Ми дивуємо, ми чаруємо, ми традиції шануємо,      петриківським розписом – малюємо!

Мета: Навчити техніці та прийомам петриківського розпису.

Девіз: Ми художники малі – любим малювати, веселкові       кольори людям дарувати.

Мета: Навчити бачити прекрасне в оточуючім світі.

Девіз: "Митець, який творить диво, повинен піднятись

над суєтою щоденного людського існування".

Мета: Виховати дбайливе ставлення та пошану до надбань народного мистецтва, розвинути художній смак, творчу уяву, фантазію, виробити індивідуальний стиль роботи.

Девіз: «Можна все зробити, якщо захотіти».

Мета: Формування компетентностей особистості у процесі створення  поробок із паперу.

Девіз: «Творчість – це все, що ви робите за власним натхненням».

Мета: Виховання естетично розвиненої особистості; розвиток акторських здібностей, сценічної культури мовлення; формування у вихованців театральної культури як важливої невід’ємної частини їхньої духовної культури.

Девіз: «Область музики - душевні хвилювання. Мета музики - порушувати ці хвилювання, і сама вона також надихається ними»

Санд Жорж

Мета: Виховати гармонійно розвинену, творчу особистість та сформувати естетичні смаки молоді в процессі оволодіння вокальним мистецтвом.

Девіз: «З ниток, клаптиків тканини та майстерного шиття - оберіг є для родини, для щасливого життя»

Санд Жорж

Мета: Створення умов для творчої самореалізації дитини засобами декоративно-ужиткового мистецтва.

Девіз: «Щоб здивуватися, потрібна мить, а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки терпіння і наполегливої праці»

Мета: Допомогти дітям пробудити допитливість, любов до знань засобами технічної творчості.

Девіз: «Рух - це життя, ритміка - це краса, а танок - політ души і фантазії»

Мета: Розвиток художньо-творчих здібностей особистості дитини під час музично-хореографічної діяльності.

Члени обласної спілки творчо-обдарованих дітей

Боровик Олена - гурток "Юний художник"
"Зразковий художній колектив"

Буря Єлізавєта - гурток "Писанкарство"