Досягнення
Статистичні дані участі вихованців КЗ «Верхівцевський БДЮ» в заходах за 2013 – 14 н.р.
№ п/п | Назва заходу | Гурток | П.І. учасника | Результат Номінант, лауреат, учасник, переможець, дипломант |
1 | «Розповім про подвиг» | Спадщина | Лесична Аліна Василівна | Грамота обл. лауреат літературного к-с. |
2 | «Розповім про подвиг» | Спадщина | Буря Єлізавєта Юріївна | Грамота обл. лауреат літературного к-с. |
3 | «Розповім про подвиг» | Спадщина | Лук`яненко Анастасія Андріївна | Грамота обл. лауреат літературного к-с. |
4 | «Розповім про подвиг» | Спадщина | Голубева Дарина Володимирівна | Грамота обл. лауреат літературного к-с. |
5 | «Розповім про подвиг» | Спадщина | Громнюк Катерина Анатоліївна | Грамота обл. лауреат літературного к-с. |
6
| «Розповім про подвиг» | Спадщина | Терещенко Євген Валентинович | Грамота обл. лауреат літературного к-с. |
7 | «Розповім про подвиг» | Спадщина | Дігтярь Богдан Олександрович | учасник |
8 | К-с дитячого малюнка «Різдвяні свята» | Юний художник | Боровик Олена | Грамота департаменту освіти облдрж. |
9 | К-с дитячого малюнка «Різдвяні свята» | Юний художник | Горб Софія | Подяка департаменту освіти облдрж. |
10 | «Знай і люби свій край» | Юний художник | Повод Маргарита | Диплом другого ступеня Міністерства освіти і науки, молоді та спорту |
11 | «Знай і люби свій край» | Юний художник | Боровик Олена | Диплом першого ступеня Міністерства освіти і науки, молоді та спорту |
12 | «Знай і люби свій край» обласний етап | Юний художник | Повод Маргарита | Грамота обл.. |
13 | «Знай і люби свій край» обласний етап | Юний художник | Ігнатенко Віка | Грамота обл.. |
14 | «Знай і люби свій край» обласний етап | Писанкарство | Буря Єлізавєта | Грамота обл.. |
15 | «Знай і люби свій край» обласний етап | Писанкарство | Криворучко Богдан | Грамота обл.. |
16 | «Знай і люби свій край» обласний етап | Писанкарство | Лесична Аліна | Грамота обл.. |
17 | «Знай і люби свій край» обласний етап | Писанкарство | Радченко Олександра | Грамота обл.. |
18 | «Моє Придніпров’я - 2014 » | Театр малих форм | Буря Єлізавета | Грамота р-н. |
19 | «Очима дитини про бюджет» | Декоративно-прикладне мистецтво | Буря Єлізавета | Грамота р-н. (ІІ місце) |
20 | «Наш Шевченко» | Юний Художник | Повод Маргарита | Грамота р-н. (ІІІ місце) |
21 | «Чорнобильська палітра» | Юний Художник | Повод Маргарита | Грамота р-н. (І місце) |
22 | «Чорнобильська палітра» | Юний Художник | Боровик Олена | Грамота р-н. (ІІ місце) |
23 | «Очима дитини про бюджет» | Декоративно-прикладне мистецтво | Коваленко Тетяна | Грамота р-н. (І місце) |
24 | «Моє Придніпров’я - 2014 » | Дозвілля | Муравйова Дар’я | Грамота р-н. |
25 | «Моє Придніпров’я - 2014 » | Хореографія | гурт «Елегія» | Грамота р-н. |
26 | «Пасхальна палітра - 2014» | Писанкарство | Буря Єлізавета | Грамота обл. |
27 | Всеукраїнський к-с. «Пасхальна палітра - 2014» | Писанкарство | Буря Єлізавета | Всеукр. к-с Грамота |
28 | «Історія України та державо творення» | Спадщина | Лесична Аліна | Грамота департаменту освіти |
29 | «Історія України та державо творення» | Спадщина | Повод Маргарита | Грамота департаменту освіти |
30 | к-с. Фотоаматорів «Щаслива мить» | Юний фотолюбитель | Бедрій Юлія | Грамота ІІІ м. обл.. |
31 | к-с. Фотоаматорів «Щаслива мить» | Юний фотолюбитель | Бедрій Юлія | Грамота ІІІ м. обл.. |
32 | «Історія України та державо творення» | Спадщина | Онікієнко Аріна | Грамота департаменту освіти |
33 | «Знай і люби свій край» | «В’язання гачком» | Гура Катерина | Грамота департаменту освіти |
34 | «Знай і люби свій край» | «В’язання гачком» | Чуйко Каміла | Грамота департаменту освіти |
35 | Районна еколого – натуралістична виставка поробок з природнього матеріалу | «Природа і фантазія» | Костюк Ірина | Грамота районного відділу освіти |
Участь та результативність у виставках-конкурсах, фестивалях, виставках за 2016 – 2017 н.р. | ||||
№ з/п | Прізвище, ім’я гуртківця
| Назва гуртка, керівник гуртка | Назва конкурсу, виставки, фестивалю | Результат |
1 | Лесична Аліна | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Переможець |
2 | Загоруйко Дар’я | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Переможець |
3 | Буря Єлізавєта | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Переможець. Робота відправлена до Києва для участі у Всеук. конкурсі. |
4 | Рибченко Анастасія | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Переможець |
5 | Гурін Микола | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Переможець |
6 | Граждан Валерія | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Переможець |
7 | Буря Єлізавєта | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Обласний конкурс «На кращого юного майстра народних ремесел» | ІІ місце, грамота та подарунок від оргкомітету |
8 | Рибченко Анастасія | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка та писанкарства «Пасхальна палітра» | Грамота за участь |
9 | Граждан Валерія | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка та писанкарства «Пасхальна палітра» | Диплом ІІІ ступеня та подарунок від оргкомітету |
10 | Лесична Аліна | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка та писанкарства «Пасхальна палітра» | Диплом ІІ ступеня та подарунок від оргкомітету |
11 | Буря Єлізавєта | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка та писанкарства «Пасхальна палітра» | Диплом І ступеня та подарунок від оргкомітету |
12 | Буря Єлізавєта | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Всеукраїнський конкурс «Знай і люби свій край» | Диплом ІІ ступеня, МОН |
13 | Буря Єлізавєта | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Обласний конкурс «Обдаровані діти - надія України» | Диплом переможця в номінації народні промисли та грошова винагорода |
14 | Лесична Аліна | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Єпархіальний фестиваль «Пасха Красна на Приоріллі» | Учасник |
15 | Загоруйко Дар’я | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Єпархіальний фестиваль «Пасха Красна на Приоріллі» | Учасник |
16 | Буря Єлізавєта | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Єпархіальний фестиваль «Пасха Красна на Приоріллі» | Учасник |
17 | Рибченко Анастасія | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Єпархіальний фестиваль «Пасха Красна на Приоріллі» | Учасник |
18 | Гурін Микола | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Єпархіальний фестиваль «Пасха Красна на Приоріллі» | Учасник |
19 | Граждан Валерія | «Писанкарство», Буря Алла Володимирівна | Єпархіальний фестиваль «Пасха Красна на Приоріллі» | Учасник |
20 | Баглай Анна | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | І місце |
21 | Коваленко Тетяна | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | ІІ місце |
22 | Корнєєв Станіслав | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | Обласний конкурс «Собори наших душ» | Грамота, ІІ місце. |
23 | Боровик Олена | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | «Молодь проти корупції» | Учасник |
24 | Коваленко Тетяна | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | «Молодь проти корупції» | Учасник |
25 | Корнєєв Станіслав | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | «Молодь проти корупції» | Учасник |
26 | Рибченко Анастасія | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | Районний конкурс «Собори наших душ» | Диплом, І ст. |
27 | Корнєєв Станіслав | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | Районний конкурс «Собори наших душ» | Диплом, І ст. |
28 | Вікторовська Марина | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | Районний конкурс «Собори наших душ» | Диплом, ІІ ст. |
29 | Коваленко Тетяна | «Юний художник» Повод Марина Валеріївна | Районний конкурс «Собори наших душ» | Диплом, ІІ ст. |
30 | Костюк Ірина | «Паперопластика» Костюк Тамара Олександрівна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Переможець. Робота відправлена до Києва для участі у Всеук. конкурсі. |
31 | Шаф Яна | «Іграшка» Терещенко Надія Анатоліївна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» | Переможець. Робота відправлена до Києва для участі у Всеук. конкурсі. |
32 | Нетеса Марина | «Іграшка» Терещенко Надія Анатоліївна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край»
| Переможець. Робота відправлена до Києва для участі у Всеук. конкурсі. |
33 | Костюк Ірина | «Квіткова майстерня» Костюк Тамара Олександрівна | Єпархіальний фестиваль «Пасха Красна на Приоріллі» | Учасник |
34 | Манзюк Анна | «Фотонатураліст» Палієнко Ярослава Володимирівна | Обласний фотоконкурс «Моя Україна» | Учасник |
35 | Кара Олександра | «Фотонатураліст» Палієнко Ярослава Володимирівна | Обласний фотоконкурс «Моя Україна» | Учасник |
36 | Ляшенко Марина | «Фотонатураліст» Палієнко Ярослава Володимирівна | Обласний фотоконкурс «Моя Україна» | Учасник |
37 | Анадимб Альона | «Бісероплетіння» Нікітіна Тетяна Вікторівна | Єпархіальний фестиваль «Пасха Красна на Приоріллі» | Учасник |
Статистичні дані участі вихованців КЗ «Верхівцевський Будинок дітей та юнацтва» Верхівцевської міської ради» в конкурсах, фестивалях, виставках за 2017 – 2018 н.р.
| ||||
№ з/п | Прізвище, ім’я гуртківця | Назва гуртка, керівник гуртка | Назва конкурсу, виставки, фестивалю | Результат |
1 | Рибченко Анастасія |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Районний тур обласного конкурсу «Собори наших душ»
| Диплом І місце |
2 | Рибченко Анастасія |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Обласний конкурс «Собори наших душ» | Грамота ІІІ місце |
3 | Боровик Олена |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Районного та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «За нашу свободу»
| Грамота І місце |
4 | Боровик Олена |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Всеукраїнський конкурс «За нашу свободу»
| Диплом І ст.. МОН |
5 | Боровик Олена |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» | Участь |
6 | Коваленко Тетяна |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Районний етап обласного конкурсу «Собори наших душ» | Диплом ІІ місце |
7 | Коваленко Тетяна |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Обласний конкурс «Собори наших душ» | Участь |
8 | Баглай Анна |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Районний етап обласного конкурсу «Собори наших душ» | Диплом ІІІ місце |
9 | Баглай Анна |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Обласний конкурс «Собори наших душ» | Участь |
10 | Корнєєв Станіслав |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна | Районний етап обласного конкурсу «Собори наших душ» | Диплом ІІІ місце |
11 | Корнєєв Станіслав |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Обласний конкурс «Собори наших душ» | Участь |
12 | Нетеса Юлія |
«Петриківський розпис» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| ХІ Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі» | Грамота за участь |
13 | Ігнатенко Вікторія |
«Петриківський розпис» Керівник гуртка Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| ХІ Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі» | Грамота за участь |
14 | Вікторовська Марія | «Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна | Обласний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край»
| Грамота ІІІ місце |
15 | Корнєєв Станіслав |
«Зразковий художній колектив» гурток «Юний художник» Керівник гуртка Повод Марина Валеріївна
| Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» | Участь |
16 | Лесична Аліна | «Зразковий художній колектив» гурток «Писанкарство» Керівник гуртка Буря Алла Володимирівна | Обласний конкурс «На кращого юного майстра народних ремесел» | Грамота І місце |
17 | Буря Єлізавєта | «Зразковий художній колектив» гурток «Писанкарство» Керівник гуртка Буря Алла Володимирівна |
Всеукраїнський конкурс декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край»
| Диплом ІІІ ст.. МОН |
18 | Злидень Юлія | «Квіткова майстерня» Керівник гуртка Костюк Тамара Олександрівна |
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»
| Грамота, переможець |
19 | Богомаз Микита |
«Мистецтво нашого народу» Керівник гуртка Богомаз Маргарита Володимирівна
| Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» | Грамота, переможець |
20 | Анадимб Альона | «Бісероплетіння» Керівник гуртка Нікітіна Тетяна Вікторівна | Обласний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтв «Знай і люби свій край» | Грамота, переможець |
21 | Анадимб Альона | «Бісероплетіння», «Народна вишивка» Керівник гуртків Нікітіна Тетяна Вікторівна | ХІ Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі» | Участь |
22 | Ващенко Лідія | «Бісероплетіння» Керівник гуртка Нікітіна Тетяна Вікторівна | Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» | Грамота, переможець |
23 | Ващенко Лідія |
«Бісероплетіння» Керівник гуртка Нікітіна Тетяна Вікторівна
| ХІ Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі» | Участь |
24 | Астахова Анастасія |
«Бісероплетіння», «Народна вишивка» Керівник гуртків Нікітіна Тетяна Вікторівна
| ХІ Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі» | Участь |
25 | Киричук Ангеліна |
«Бісероплетіння», «Народна вишивка» Керівник гуртків Нікітіна Тетяна Вікторівна
| ХІ Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі» | Участь |
26 | Астахова Дар’я |
«Бісероплетіння» Керівник гуртка Нікітіна Тетяна Вікторівна
| ХІ Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі» | Участь |
27 | Козіна Ангеліна |
«Бісероплетіння», «Народна вишивка» Керівник гуртків Нікітіна Тетяна Вікторівна
| ХІ Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі» | Участь |
28 | Духовий оркестр «Кобзар» |
Духовий оркестр «Кобзар» керівник гуртка Гаспарян Сергій Суренович
| Районний огляд-конкурс дитячої та художньої творчості «Моє Придніпров’я» | Грамота за активну участь |